Grafik 2019/2020 Warszawa

Start zajęć 2 września. Dni wolne: 1.11 / 11.11 / 24.12- 1.01/ 6.01/ 10-23.02/ 10-13.04/ Wakacje od 27.06/ Warsztaty Zimowe 17-21.02 / Warsztaty Letnie 1.term. 20-24.07 poczatk. / 2 term. 3-14.08 średnioz./ 3 term 17-28.08 zaaw. ; Gala Baletowa 7 czerwca 2020

PONIEDZIAŁEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
PONIEDZIAŁEK
10:00-11.00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
Dorośli i 14+
Poziom
Średni./ Zaaw. / ZAPISY
Nazwa
Balet Dorośli
Prowadzący
zmiennie
PONIEDZIAŁEK
16.45-17.45 sala D
Rodzaj
Pilates
Wiek
6+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 6+
Prowadzący
Nawrot
PONIEDZIAŁEK
17:45-18:45 sala D
Rodzaj
Pilates
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Nawrot
PONIEDZIAŁEK
17:30-18:30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
6+
Poziom
Podstawy/ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 1
Prowadzący
Lewandowska
PONIEDZIAŁEK
18:45-20.15 sala M /D
Rodzaj
Stretching / Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Zhuk
PONIEDZIAŁEK
18:45-19:45 sala D
Rodzaj
Balet/Stretching
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Alina
PONIEDZIAŁEK
19:00-20:30 sala M
Rodzaj
Pilates
Wiek
Dorośli i 14+
Poziom
Open /ZAPISY
Nazwa
Pilates Dorośli
Prowadzący
Nawrot
PONIEDZIAŁEK
20.30- 22.00 sala D
Rodzaj
Balet / Pointy
Wiek
Dorośli i 14+
Poziom
OPEN-Podst.Śr. / ZAPISY
Nazwa
Balet Dorośli
Prowadzący
Zhuk
WTOREK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
WTOREK
16.30-17.30 sala D
Rodzaj
Gimnastyka
Wiek
3+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Odetta
Prowadzący
Lewandowska
WTOREK
17:30-19:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Tandek
WTOREK
19.00-20.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
WTOREK
17.30-18:30 sala M
Rodzaj
Gimnastyka
Wiek
5+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Aurora
Prowadzący
Lewandowska
WTOREK
18.30-20.00 sala M
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
9+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 2
Prowadzący
Lewandowska
WTOREK
20.30-22.00 sala D
Rodzaj
Próby zespołu MBP
Wiek
Poziom
Próby zespołu MBP
Nazwa
Próby zespołu MBP
Prowadzący
Davies
ŚRODA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
ŚRODA
16.30-17.30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
2,5+
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Baby Balerina
Prowadzący
Tandek
ŚRODA
16.30-17.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
3+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Odetta
Prowadzący
Alina
ŚRODA
17.45-18.45 sala M
Rodzaj
Balet / Stretching
Wiek
9+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 2
Prowadzący
Alina / Rabiega
ŚRODA
17:30-18.45 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Tandek
ŚRODA
18:45-20:15 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
ŚRODA
20:30-22:00 sala D
Rodzaj
Balet / Stretching
Wiek
Dorośli i 14+
Poziom
OPEN podst.,śr./ ZAPISY
Nazwa
Balet Dorośli
Prowadzący
Davies
CZWARTEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
CZWARTEK
16:30-17:30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
6+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 6+
Prowadzący
Egner
CZWARTEK
17:45-18:45 sala M
Rodzaj
Pilates
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Nawrot
CZWARTEK
16.45-17.45 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Alina
CZWARTEK
17:45-18:45 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
CZWARTEK
18:45-19.45 sala D
Rodzaj
Pilates
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Nawrot
CZWARTEK
19:45-20:45 sala D
Rodzaj
Pilates
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Nawrot
PIĄTEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
PIĄTEK
16.30-17.30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
2.5+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Baby Balerina
Prowadzący
Lewandowska
PIĄTEK
16.30-17.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
5+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Aurora
Prowadzący
Alina
PIĄTEK
17:30-18:30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
6+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 1
Prowadzący
Lewandowska
PIĄTEK
17:30-19:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Alina
PIĄTEK
19:00-20:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Zhuk
PIĄTEK
20:00-21.00 sala D
Rodzaj
Wariacje Baletowe
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki/Start Pażdziernik
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Zhuk
SOBOTA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
SOBOTA
09.30-10.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
6+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 6+
Prowadzący
Egner
SOBOTA
10.30-11.30 sala D
Rodzaj
Balet / Stretching
Wiek
6+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 6+
Prowadzący
Egner
SOBOTA
11.30-12.30 sala D
Rodzaj
Gimnastyka
Wiek
6+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 6+
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
9:30-10:30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
2,5+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Odetta
Prowadzący
Alina
SOBOTA
10:30-11:30 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
5+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Aurora
Prowadzący
Alina
SOBOTA
13:00-14:30 sala M
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
6+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 1
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
12.30-13.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Tandek
SOBOTA
13.30-14.30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Tandek
SOBOTA
14.30-15.30 sala D
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
15:30-16:30 sala D
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
16:30-18:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
SOBOTA
18:00-18:30 sala D
Rodzaj
Choreografia
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
SOBOTA
19:00-20:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Podstawy/ ZAPISY
Nazwa
Rekreacja 2
Prowadzący
Rabiega
SOBOTA
20.00-21:00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
Dorośli 14+
Poziom
Średni /Zaaw. / ZAPISY/ Start 17 sierpnia
Nazwa
Balet Dorośli
Prowadzący
Zhuk
NIEDZIELA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
NIEDZIELA
09:00-10.00 sala D
Rodzaj
Choreografia
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2 / 3
Prowadzący
Davies
NIEDZIELA
10:00-13.00 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 3
Prowadzący
Davies
NIEDZIELA
13:00-14:30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Zhuk
NIEDZIELA
13:00-14:45 sala M
Rodzaj
Balet
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 2
Prowadzący
Tandek
NIEDZIELA
14:30-15:00 sala D
Rodzaj
Choreografia
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Zhuk
NIEDZIELA
15:00-16:00 sala D
Rodzaj
Stretching / Joga
Wiek
9+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Pre Pro 9+
Prowadzący
Rabiega / Z
NIEDZIELA
16.00-17.00 sala D
Rodzaj
Stretching / Joga
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Rabiega / Z
NIEDZIELA
17:00-18:30 sala D
Rodzaj
Balet
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Alina
NIEDZIELA
18:30-19:00 sala D
Rodzaj
Choreografia
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalny Program Nauki
Nazwa
Level 1
Prowadzący
Alina
NIEDZIELA
19:00-20:30 sala D
Rodzaj
Balet / Stretching
Wiek
Dorośli i 14+
Poziom
OPEN Podst.,Śr. / ZAPISY / Start 4 sierpnia
Nazwa
Balet Dorośli
Prowadzący
Alina

Kalendarz Tygodniowy