Grafik 2018/2019 Warszawa

Start 3 września

PONIEDZIAŁEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
PONIEDZIAŁEK
16.30-17.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
5+
Poziom
Średni / Zapisy
Nazwa
Balerina
Prowadzący
Syskowska
PONIEDZIAŁEK
17.30-18.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
6+
Poziom
Podstawy / Średni / Zapisy
Nazwa
Łabędzie
Prowadzący
Syskowska
PONIEDZIAŁEK
18.30-19.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
7+
Poziom
Średni / Zapisy
Nazwa
Swan
Prowadzący
Syskowska / Davies
PONIEDZIAŁEK
19.30-21.00
Rodzaj
Taniec Klasyczny/ Stretching
Wiek
14+/Dorośli
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Open
Prowadzący
Davies
WTOREK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
WTOREK
17.00-18.00
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
5+
Poziom
Podstawy/Zapisy
Nazwa
Łabędzie/Balerina
Prowadzący
Lewandowska
WTOREK
18.00-19.00
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Nienaltowska/ Lewandowska
WTOREK
19.00-20.00
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Nienaltowska/ Lewandowska
WTOREK
20.00-21.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny/ Stretching
Wiek
14+/Dorośli
Poziom
Średni/ Zaawans./ Zapisy
Nazwa
Open
Prowadzący
Grzesińska
WTOREK
21.30-23.00
Rodzaj
Próby zespołu MBP
Wiek
Poziom
Próby zespołu MBP
Nazwa
Próby zespołu MBP
Prowadzący
Davies
ŚRODA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
ŚRODA
16.30-17.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
3+
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Odetta
Prowadzący
Tandek
ŚRODA
17.30-18.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Davies /Tandek
ŚRODA
18.30-19.30
Rodzaj
T.Klasyczny / Pointy
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Davies /Tandek
CZWARTEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
CZWARTEK
9.00-10.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny/ Pointy
Wiek
14+/Dorośli
Poziom
Średni/ Zaawans./ Zapisy
Nazwa
Open
Prowadzący
Grzesińska
CZWARTEK
17.30-18.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny / Pilates
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Davies / Nawrot
CZWARTEK
18.30-19.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny / Pilates
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Davies / Nawrot
CZWARTEK
19.30-21.00
Rodzaj
Pilates/ Stretching
Wiek
14+/Dorośli
Poziom
Podstawy / Pażdziernik
Nazwa
Open
Prowadzący
Nawrot
PIĄTEK
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
PIĄTEK
16.30-17.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
4+
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Aurora
Prowadzący
Czechowicz
PIĄTEK
17.30-18.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
6+
Poziom
Podstawy / Średni / Zapisy
Nazwa
Łabędzie
Prowadzący
Czechowicz
PIĄTEK
18.30-19.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
10+
Poziom
Podstawy / Średni / Zapisy
Nazwa
Pre PRO
Prowadzący
Czechowicz
SOBOTA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
SOBOTA
09.30-10.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
3+
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Odetta
Prowadzący
Syskowska
SOBOTA
10.30-11.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
4+
Poziom
Podstawy/ Średni / Zapisy
Nazwa
Aurora
Prowadzący
Syskowska
SOBOTA
11.30-12.30
Rodzaj
Balet dla Dzieci
Wiek
5+
Poziom
Średni / Zapisy
Nazwa
Balerina
Prowadzący
Syskowska
SOBOTA
12.30-13.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Davies
SOBOTA
13.30-14.30
Rodzaj
Choreografia
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Davies
SOBOTA
14.30-15.30
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
8+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO ONE
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
15.30-16.30
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Lewandowska
SOBOTA
16.30-17.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Davies
SOBOTA
17.30-18.30
Rodzaj
Choreografia
Wiek
10+
Poziom
Profesjonalne Szkolenie Baletowe
Nazwa
PRO
Prowadzący
Davies
NIEDZIELA
Rodzaj
Wiek
Poziom
Nazwa
Prowadzący
NIEDZIELA
15.00-16.00
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
10+
Poziom
Podstawy / Średni
Nazwa
PRE PRO
Prowadzący
Davies
NIEDZIELA
16.00-17.00
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
10+
Poziom
Podstawy / Średni
Nazwa
PRE PRO
Prowadzący
Lewandowska
NIEDZIELA
17.00-18.00
Rodzaj
Gimnastyka / Stretching
Wiek
7+
Poziom
Średni / Zapisy
Nazwa
Swan
Prowadzący
Lewandowska
NIEDZIELA
18.00-19.00
Rodzaj
Taniec Klasyczny
Wiek
7+
Poziom
Średni / Zapisy
Nazwa
Swan
Prowadzący
Davies
NIEDZIELA
19.00-20.30
Rodzaj
Taniec Klasyczny / Stretching/ Pilates
Wiek
14+/Dorośli
Poziom
Podstawy / Zapisy
Nazwa
Open
Prowadzący
Davies/ Nawrot

Kalendarz Tygodniowy

Dni Wolne 2018/2019

1,2 listopada (czwartek, piątek) - Święto Zmarłych, Zaduszki

11 listopada (niedziela)  - Święto Niepodległości

24 -1 grudnia i stycznia ( poniedziałek do wtorku) - Boże Narodzenie i Nowy Rok

6 stycznia (niedziela) Trzech Króli

28 stycznia (poniedziałek) do 10 lutego niedziela - Ferie zimowe woj. mazowieckie

19 - 22 kwietnia (piątek do poniedziałek ) - Wielkanoc

 

Zakończenie roku szkolnego 19 lub 21 czerwca ( środa lub piątek ) ;

20- go Boże ciało

 

GALA BALETOWA 16 czerwca (niedziela)